Oskars Čodors

Ēkas Pārvaldnieks

T.+371 29841969 | oskars.codors@sgcapital.lv

 

Biroja noma pie mums ir ļoti vienkārša. OPEN CENTRE nomniekiem, topošiem vai esošiem, ir jāzina tikai viens telefona numurs – Oskara.

Tev ir aktuāla biroja noma Rīgas centrā un vēlies saprast kādēļ to darīt OPEN CENTRE? Atbildes atradīsi šeit – sadaļā, kurā esam apkopojuši visus nomnieka ieguvumus.

Vai tomēr vēlies Rīgai nozīmīgā Skanstes ielas rajona sniegtās priekšrocības? Mēs piedāvājam biroja nomu arī tur, jo mums piederošā biroju ēkas Skanstes City un Skanstes City DUNTE atrodas pašā Skanstes ielas darījumu rajona sirdī.

Skanstes City, Skanstes City DUNTE vai OPEN CENTRE – jebkurā gadījumā zvani vai atstāj ziņu zemāk un mēs ar Tevi sazināsimies!

Oskars ir klientu novērtēts īpašumu pārvaldnieks jau 10 gadu garumā. Pateicoties plašajam iemaņu un zināšanu klāstam, kas iegūts strādājot ar visdažādākajiem īpašumiem uzņēmumos ar augstākajiem nozares standartiem. Attiecībā uz klientu apkalpošanu, Oskars būs gan patīkams sadarbības partneris, gan zinās, kā visātrāk atrisināt ar ēku saistītos jautājumus.

Zvani Oskaram vai atstāj savu kontaktinformāciju zemāk!

Kontaktforma

captcha