SG Capital uzņem apgriezienus: Skanstes rajonā top viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā
27.05.2019

Par vienu no lielākajiem un modernākajiem biroju kompleksiem Rīgā šobrīd veidojas Nekustamā īpašuma fonda SG Capital Partners Fund IKS pārvaldītais SWH Biroju Centrs Skanstes ielā 50 un biroju ēka Duntes Nami, Duntesielā 3. Fonds, kura kapitāls sasniedzis 80 miljonus, abus īpašumus iegādājās pērn un plāni to attīstībai ir lieli.  

Pateicoties tam, ka abi strauji augošā Skanstes ielas rajona biroju centri atrodas teju blakus, to kopējā iznomājamā platība sasniegs gandrīz 50 000 m2. Izmantojot abu objektu savstarpēji tuvo atrašanās vietu, SG Capital iecere ir abus biroju kompleksus apvienotvienā modernā biznesa kvartālā, tajā nodrošinot daudzveidīgu servisu un iespējas, ko var sniegt tikai šāds plaša mēroga koncepts. Tajā pašā laikā, katrai ēkai dodot iespēju veidot un saglabāt savu identitāti, realizējot to īpašo potenciālu.

Līdz ar Duntes Nami nonākšanu SG Capital pārvaldībā, ēka ir būtisku pārmaiņu priekšvakarā – pašlaik tā nomniekiem var nodrošināt telpas 7’334 m2 platībā un tiek veiktas nozīmīgas investīcijas ēkas modernizēšanā, apsaimniekošanas kvalitātes un ilgtspējas paaugstināšanā. Jau šovasar sāksies ēkas koplietošanas telpu vizuālā izskata nomaiņa un uzlabošana.

Savukārt, SWH Biroju Centru visprecīzāk var raksturot ar vārdiem – mūžīgā attīstība. Jau tagad biznesa centrs ir soli priekšā vairumam galvaspilsētā pieejamajiem biroju servisu piedāvājumiem, nemitīgi attīstoties, paplašinoties, kā arī – pielāgojoties jaunākajām tendencēm un dinamiskajām klientu vēlmēm, jaunāko paaudžu vajadzībām. SWH Biroju Centra piedāvājums ir elastīgs – šeit var mājot nomnieki, kam nepieciešami 300 – 400 m2, un arī tādi, kuru vēriens pieprasa 1 000 m2 un vairāk. 

Šāda mēroga biznesa kvartāla, kādu kopumā veidos Duntes Nami un SWH Biroju Centrs, iespējas un potenciāls ir milzīgs – lielais nomnieku skaits un pieejamā platība ļauj nodrošināt servisu, kāds pie citiem apstākļiem nebūtu iespējams – sākot ar daudzveidību ēdināšanas pakalpojumu piedāvājumā, beidzot ar tādiem servisiem kā CarGuru auto nomu, elektrisko skūteru nomu, velo novietnēm un pat bērnudārzu centra teritorijā. Duntes Nami un SWH Biroju Centrs ēkās pieejama telpu dažādība platības, aprīkojuma un cenu ziņā, un katrs jaunais nomnieks tiek uzņemts, piedāvājot tam atbilstošāko telpu variantu, kā arī SG Capital ir gatavs ieguldīt nomnieka telpās un pielāgot tās atbilstoši nomnieka individuālām vajadzībām.

Īpaša identitāte ir arī trešajam fonda īpašumam Open Centre, Brīvības ielā39. Skaista un sena ēka, slavena arhitekta projektēta būve, kas gadiem pulcējusi latviešu inteliģenci un kolorītu personību izlasi, sevī uzkrājot nozīmīgu vēsturi. Šobrīd tā ir pilnībā mūsdienu vajadzībām pielāgota vide, kur izmantojot pilsētas epicentra nodrošinātās iespējas un priekšrocības, ērti vadīt un organizēt profesionālos darījumus. Restorāni, kafejnīcas, viesnīcas ir pārdesmit metru attālumā, turpat arī valsts iestādes, Vecrīga, ērta infrastruktūra ārzemju un vietējo partneru uzņemšanai.

Katram no SG Capital Partners biroju namiem ir sava loma Rīgas biroju segmenta piedāvājumā – tie ir dažādi nomas variantu piedāvājumi atšķirīgiem klientiem, taču stabilās un nemainīgās pamatvērtības tiem ir vienas. Visus šos projektus kopumā raksturo nākotne, perspektīva, kvalitāte un attīstības dinamika. Viena no lielākajām priekšrocībām ir fonda stabilā finansiālo resursu plūsma, kas sniedz iespēju ilgtermiņā ieguldīt īpašumu attīstībā un ilgtspējā, pieejamos līdzekļus izmantojot arī, lai pielāgotos klientu vajadzībām un mainīgajām pasaules tendencēm.

Vairāk informācijas par SG Capital fondu un īpašumiem mājas lapā.

Kontaktforma

captcha